قابلیت پخش زنده و تصاویر ناپدیدشونده در اینستاگرام

قابلیت پخش زنده و تصاویر ناپدیدشونده در اینستاگرام

اینستاگرام، یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب این روزها، امروز قابلیت پخش زنده را به طور رسمی ارائه کرد. امکان پخش زنده ویدئویی در بخش‌های Stories و Explore قابل استفاده خواهد بود.

live-insta

برای این منظور، می‌توانید با استفاده از قسمت دوربین و انتخاب “Start Live Video” اجرای یک پخش زنده برای دوستان خود را به مدت حداکثر یک ساعت آغاز کنید. همچنین، زمانی‌که یکی از دوستان‌تان پخش زنده‌ای را آغاز کند، برچسب Live را زیر تصویر پروفایل او مشاهده خواهید‌کرد. متاسفانه این قابلیت به‌تدریج و طی هفته‌های آتی برای کاربران فعال خواهد‌شد.

instagram

یکی دیگر از قابلیت‌های اضافه‌شده در بروزرسانی اخیر، امکان ارسال تصاویر و ویدئو‌های ناپدیدشونده به دوستان و گروه‌ها می‌باشد. با انتخاب دوربین و گرفتن تصویر و یا ضبط ویدئوی خود و سپس انتخاب ارسال به صورت خصوصی انجام دهید. همچنین امکان ارسال همزمان برای افراد و گروه‌ها هم وجود دارد. و نکته دیگر این‌ که فقط افرادی که شما را دنبال می‌کنند قادر به دریافت این تصاویر خواهند‌بود.

insta2

اشاره به این نکته هم خالی از لطف نیست که این تصاویر و ویدئو‌ها پس از مشاهده توسط فرد موردنظر، به‌صورت خودکار حذف خواهند‌شد. همچنین اگر دوستانتان به پخش دوباره ویدئو یا گرفتن Screenshot اقدام کنند، به شما اطلاع داده خواهد‌شد.

کانال کلیک راست

منبع: Instagram, PhoneArena

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید: